Zwroty i wymiany

Chcesz wymienić produkt?

Złóż nowe zamówienie wpisując w komentarzu „Wymiana”. Jako formę płatności wybierz przelew tradycyjny, ale nie dokonuj płatności. Odeślij wymieniany produkt na swój koszt na adres:

Pinky Planet
Ul. Ketlinga 19
60-177 Poznań
t. 884 617 979.

Darmowa wymiana obowiązuje jedynie na terenie Polski.
Wyślij towar kurierem, nie odbieramy zwrotów z paczkomatów, skrytek itp. Klient odpowiada za paczkę do momentu, aż do nas trafi. Tylko jedna wymiana jest realizowana bezpłatnie.

Chcesz zwrócić produkt?

 1. Masz prawo dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od daty odbioru towaru.
 2. Napisz do nas maila o chęci dokonania zwrotu na adres shopping@pinky-planet.pl.
 3. Zapakuj towar, który chcesz odesłać – najlepiej w tę samą paczkę, w której go dostałaś. Towar nie może nosić śladów użytkowania i musi posiadać oryginalną metkę. Do paczki włóż wypełniony formularz zwrotu dołączony do zamówienia. Znajduje się w środku różowej ulotki. Formularz do pobrania także tutaj.
 4. Zwrot wyślij na swój koszt na adres:

  Pinky Planet
  Ul. Ketlinga 19
  60-177 Poznań
  t. 884 617 979.

Wyślij towar kurierem, nie odbieramy zwrotów z paczkomatów, skrytek itp. Klient odpowiada za paczkę do momentu, aż do nas trafi.

Otrzymałaś wadliwy towar?

Zgłoś te fakt bezzwłocznie wysyłając maila z opisem problemu na adres shopping@pinky-planet.pl. Ważne, aby zrobić to w ciągu 24h od daty odbioru zamówienia, w przeciwnym razie reklamacja będzie rozpatrzona negatywnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.